RN73H2ETTD3653F10
MFR.Part #
RN73H2ETTD3653F10
JLCPCB Part #
C4138229
Description
-55℃~+155℃ 250mW 365kΩ Metal Film Resistor ±1% ±10ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS