RN73H1JTTD24R6D25
MFR.Part #
RN73H1JTTD24R6D25
JLCPCB Part #
C3992858
Description
-55℃~+155℃ 100mW 24.6Ω Metal Film Resistor ±0.5% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS