SG73P1JTTD37R4F
MFR.Part #
SG73P1JTTD37R4F
JLCPCB Part #
C4097427
Description
-55℃~+155℃ 333mW 37.4Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS