SG73P1JRTTD5903D
MFR.Part #
SG73P1JRTTD5903D
JLCPCB Part #
C5751090
Description
-55℃~+155℃ 333mW 590kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS