SG73S2ERTTD1501D
MFR.Part #
SG73S2ERTTD1501D
JLCPCB Part #
C7312564
Description
-55℃~+155℃ 1.5kΩ 500mW Thick Film Resistor ±0.5% ±200ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS