SG73S2E1RTTD2552D
Extended
Manufacturer
KOA Speer Elec
MFR.Part #
SG73S2E1RTTD2552D
JLCPCB Part #
C7312239
Package
1210
Description
-55℃~+155℃ 1W 25.5kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±200ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS