WK73R2BTTD5492D
MFR.Part #
WK73R2BTTD5492D
JLCPCB Part #
C6925590
Package
SMD,3.2x1.6mm
Description
-55℃~+155℃ 54.9kΩ 750mW Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ SMD,3.2x1.6mm Chip Resistor - Surface Mount ROHS