RN73H2ETTD3321F25
MFR.Part #
RN73H2ETTD3321F25
JLCPCB Part #
C4177763
Description
-55℃~+155℃ 250mW 3.32kΩ Metal Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS