SG73P2E1RTTD1133D
MFR.Part #
SG73P2E1RTTD1133D
JLCPCB Part #
C5893984
Description
-55℃~+155℃ 113kΩ 1W Thick Film Resistor ±0.5% ±200ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS