RN73H2ETTD58R3F50
MFR.Part #
RN73H2ETTD58R3F50
JLCPCB Part #
C4261669
Description
-55℃~+155℃ 250mW 58.3Ω Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS