RN73H2ETTD3302A10
MFR.Part #
RN73H2ETTD3302A10
JLCPCB Part #
C4200317
Description
250mW 33kΩ Metal Film Resistor ±0.05% ±10ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS