RK73G2ATTD7682D
MFR.Part #
RK73G2ATTD7682D
JLCPCB Part #
C6269917
Description
-55℃~+155℃ 125mW 76.8kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS