RN73H2ETTD3282D10
MFR.Part #
RN73H2ETTD3282D10
JLCPCB Part #
C3972305
Description
-55℃~+155℃ 250mW 32.8kΩ Metal Film Resistor ±0.5% ±10ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS