RN73H2ETTD3203C50
MFR.Part #
RN73H2ETTD3203C50
JLCPCB Part #
C4063799
Description
250mW 320kΩ Metal Film Resistor ±0.25% ±50ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS