RN73H2ETTD69R0C25
MFR.Part #
RN73H2ETTD69R0C25
JLCPCB Part #
C4209056
Description
250mW 69Ω Metal Film Resistor ±0.25% ±25ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS