RN73H1JTTD9652F50
MFR.Part #
RN73H1JTTD9652F50
JLCPCB Part #
C4268762
Description
-55℃~+155℃ 100mW 96.5kΩ Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS