RN73H2ETTD3092F100
MFR.Part #
RN73H2ETTD3092F100
JLCPCB Part #
C3977328
Description
250mW 30.9kΩ Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS