RN73H1JTTD54R9C50
MFR.Part #
RN73H1JTTD54R9C50
JLCPCB Part #
C4027536
Description
-55℃~+155℃ 100mW 54.9Ω Metal Film Resistor ±0.25% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS