RN73H2ETTD28R7D25
MFR.Part #
RN73H2ETTD28R7D25
JLCPCB Part #
C4204793
Description
-55℃~+155℃ 250mW 28.7Ω Metal Film Resistor ±0.5% ±25ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS