RN73R2ETTD1542F100
MFR.Part #
RN73R2ETTD1542F100
JLCPCB Part #
C2605921
Description
-55℃~+155℃ 15.4kΩ 250mW Thin Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS