RN73H2ETTD2842C25
MFR.Part #
RN73H2ETTD2842C25
JLCPCB Part #
C3962047
Description
250mW 28.4kΩ Metal Film Resistor ±0.25% ±25ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS