RN73H2ETTD2742C25
MFR.Part #
RN73H2ETTD2742C25
JLCPCB Part #
C4273985
Description
-55℃~+155℃ 250mW 27.4kΩ Metal Film Resistor ±0.25% ±25ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS