RM14J131CT
MFR.Part #
RM14J131CT
JLCPCB Part #
C4008475
Description
-55℃~+155℃ 130Ω 333mW Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS