RN73H2ETTD2840A10
MFR.Part #
RN73H2ETTD2840A10
JLCPCB Part #
C4248516
Description
-55℃~+155℃ 250mW 284Ω Metal Film Resistor ±0.05% ±10ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS