SG73P1JRTTD46R4F
MFR.Part #
SG73P1JRTTD46R4F
JLCPCB Part #
C5911408
Description
-55℃~+155℃ 333mW 46.4Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS