RN73H2ETTD26R1F100
MFR.Part #
RN73H2ETTD26R1F100
JLCPCB Part #
C4124293
Description
250mW 26.1Ω Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS