RN73H1ETTP9650F25
MFR.Part #
RN73H1ETTP9650F25
JLCPCB Part #
C2515161
Description
-55℃~+155℃ 62.5mW 965Ω Metal Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS