RN73H2ETTD2493F25
Extended
Manufacturer
KOA Speer Elec
MFR.Part #
RN73H2ETTD2493F25
JLCPCB Part #
C3945854
Package
1210
Description
249kΩ 250mW Metal Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS