RN73H1ETTP6900B10
MFR.Part #
RN73H1ETTP6900B10
JLCPCB Part #
C2554400
Description
-55℃~+155℃ 63mW 690Ω Metal Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS