SG73S2BRTTD1373F
MFR.Part #
SG73S2BRTTD1373F
JLCPCB Part #
C7080436
Description
-55℃~+155℃ 137kΩ 333mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS