RN73H2ETTD2433F25
MFR.Part #
RN73H2ETTD2433F25
JLCPCB Part #
C4143600
Description
243kΩ 250mW Metal Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS