SR732ETTD1R2G
MFR.Part #
SR732ETTD1R2G
JLCPCB Part #
C2600777
Description
-55℃~+150℃ 1.2Ω 500mW Thick Film Resistor ±2% ±200ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS