RN73H2ETTD22R9C50
MFR.Part #
RN73H2ETTD22R9C50
JLCPCB Part #
C4207944
Description
-55℃~+155℃ 22.9Ω 250mW Metal Film Resistor ±0.25% ±50ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS