RN73H2ATTD24R9D50
MFR.Part #
RN73H2ATTD24R9D50
JLCPCB Part #
C4010338
Description
-55℃~+155℃ 125mW 24.9Ω Metal Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS