RN73H2ETTD3053F50
MFR.Part #
RN73H2ETTD3053F50
JLCPCB Part #
C4133656
Description
250mW 305kΩ Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS