RN73H1ETTP1210B10
MFR.Part #
RN73H1ETTP1210B10
JLCPCB Part #
C2584273
Description
-55℃~+155℃ 121Ω 62.5mW Metal Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS