RN73H2ETTD2290B25
MFR.Part #
RN73H2ETTD2290B25
JLCPCB Part #
C3983623
Description
-55℃~+155℃ 229Ω 250mW Metal Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS