RN732ATTD4531D10
MFR.Part #
RN732ATTD4531D10
JLCPCB Part #
C3992765
Description
-55℃~+155℃ 100mW 4.53kΩ Thin Film Resistor ±0.5% ±10ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS