RN731JTTD6340F25
MFR.Part #
RN731JTTD6340F25
JLCPCB Part #
C3960490
Description
-55℃~+155℃ 634Ω 63mW Thin Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS