RN73H2ETTD21R5F100
MFR.Part #
RN73H2ETTD21R5F100
JLCPCB Part #
C4122393
Description
-55℃~+155℃ 21.5Ω 250mW Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS