RN732BTTD4420B25
MFR.Part #
RN732BTTD4420B25
JLCPCB Part #
C4042217
Description
-55℃~+155℃ 125mW 442Ω Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS