RN73H2ETTD2153C10
MFR.Part #
RN73H2ETTD2153C10
JLCPCB Part #
C3964603
Description
-55℃~+155℃ 215kΩ 250mW Metal Film Resistor ±0.25% ±10ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS