RN73H1ETTP1243C50
MFR.Part #
RN73H1ETTP1243C50
JLCPCB Part #
C3941551
Description
-55℃~+155℃ 124kΩ 63mW Metal Film Resistor ±0.25% ±50ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS