RN73H2ETTD2150F100
MFR.Part #
RN73H2ETTD2150F100
JLCPCB Part #
C4067892
Description
-55℃~+155℃ 215Ω 250mW Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS