SG73P2ATTD334G
MFR.Part #
SG73P2ATTD334G
JLCPCB Part #
C4244073
Description
-55℃~+155℃ 250mW 330kΩ Thick Film Resistor ±2% ±200ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS