RN73H2ETTD2081F10
MFR.Part #
RN73H2ETTD2081F10
JLCPCB Part #
C4319821
Description
-55℃~+155℃ 2.08kΩ 250mW Metal Film Resistor ±1% ±10ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS