RT1210CRD07316RL
MFR.Part #
RT1210CRD07316RL
JLCPCB Part #
C1707702
Description
-55℃~+125℃ 200V 250mW 316Ω Thin Film Resistor ±0.25% ±25ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS