RN732BTTD4530B05
MFR.Part #
RN732BTTD4530B05
JLCPCB Part #
C4144912
Description
-55℃~+155℃ 125mW 453Ω Thin Film Resistor ±0.1% ±5ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS