RN73H2BTTD9420B25
MFR.Part #
RN73H2BTTD9420B25
JLCPCB Part #
C2557971
Description
250mW 942Ω Metal Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS