SG73S1JRTTD365G
MFR.Part #
SG73S1JRTTD365G
JLCPCB Part #
C5894759
Description
-55℃~+155℃ 200mW 3.6MΩ Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±2% 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS